Samochód do ślubu z kierowcą czy może usiąść za kierownice osobiście?

 Każdy z nas pragnie aby jego Ślub i Wesele było idealne i wszystko dopięte na ostatni guzik. Dlatego planowanie całości zaczyna się na wiele miesięcy a nawet lat przed terminem.

  Niestety pewnych drobiazgów nie jesteśmy w stanie przewidzieć i czasami zdarzają się małe potknięcia lub nieprzewidziane zdarzenia np: warunki atmosferyczne lub inne wypadki losowe…

 Drodzy Narzeczeni postarajcie się zrelaksować i być w Tym dniu po prostu dla siebie i najbliższych. Dzielcie się Waszym szczęściem i okazujcie je a cala oprawa ślubna na pewno pójdzie zgodnie z planem. Jeżeli pojawia się małe niedociągnięcia to przy Waszym pięknie nie będą zauważone…

 Zmierzam do stwierdzenia, że skoro jest to Wasz dzień, który ma spełnić Wasze marzenia możecie pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i luksusu i pojechać tylko we dwoje wynajętym autkiem.

  Na naszym rynku jest wiele dwuosobowych pojazdów na które nie każdy może sobie pozwolić. Prowadzenie niektórych z nich to niezwykle uczucie i tylko sami możecie się o tym przekonać. Wielu z naszych klientów taka decyzje podjęli i sądząc tylko po fotografiach był to strzał w dziesiątkę!

  Moja praktyczna rada: wynajmując dwuosobowe zabytkowe auto do ślubu zadbajcie o to aby firma umożliwiła Wam jazdę próbną przed terminem aby zapoznać się z obsługą i możliwościami takiego samochodu. Nasza firma zawsze daje taka możliwość dużo wcześniej a jeżeli ktoś nie może z niej skorzystać dostarczamy autko na kilka godzin przed uroczystością i udzielamy fachowych wskazówek dotyczących prowadzenia i obsługi.

  Taka procedura na pewno pomoże kierowcy, przeważnie Panu Młodemu, w spokojnej, zrelaksowanej podróży.

  Samochody prowadzone przez kierowcę firmy są przeważnie obszerniejsze, dostojne, eleganckie i sprawiają, że czujemy się w nich równie wyjątkowo. Jesteśmy traktowani w bardzo szczególny sposób a sama jazda pozwala nam na stuprocentowy relaks.

 Kierowca powinien być pomocny, życzliwy i dbać o wasz komfort i bezpieczeństwo.

  Należy także wspomnieć iż taktowność i dyskrecja kierowcy powinny być jego jednym z głównych atutów.

  Wybór takiej opcji dojazdu do Kościoła i na sale ma również wiele pozytywnych cech, przede wszystkim możliwość odpoczynku po wszystkich przygotowaniach i nabranie sil na wielogodzinne często Wesele i zabawę wśród najbliższych.

 Każda Para ma indywidualne podejście do tego tematu więc decyzje pozostawiam Państwu. Mierzcie jednak siły na zamiary i jeżeli stres jest silniejszy pozwólcie zająć się sobą przez doświadczoną osobę.

autor: Katarzyna

Podobne wpisy